Moto kurye sektörü, hızlı ve güvenli teslimat yapılması gereksinimine bağlı olarak ortaya çıkmıştır özellikle büyükşehirlerin nüfusunun aşırı derecede artması, beraberinde trafik yoğunluğunu getirmiştir. Bunun sonuncunda da en yakın mesafeler arasında dahi ulaşım sağlamak büyük bir zahmet olmuştur. Moto kurye, trafik yoğunluğuna takılmayacak ve hızlı hareket etme kabiliyeti verecek araçlar kullanır. Bunların başında da motosikletler gelir. Şirinevler moto kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde son model motosikletlerle taşımacılık yapıyoruz. Aynı zamanda motosikletlerimiz bakımlarını düzenli yaptırarak herhangi bir aksiliğin ortaya çıkma riskini en aza indirmeye çalışıyoruz. Bunun yanında motosikletlerimiz gerekli eğitimi almış, kurye alanında tecrübeli, ileri sürüş tekniklerine ve navigasyon çözümlemelerine hâkim çalışanlarımıza teslim ediyoruz. Bu kadar hassa olduğumuz için de alanımızda lider olmayı sürdürüyoruz.

Şirinevler Motor Kurye Hızın Yanında Gönderi Sağlığına da Önem Verir

Şirinevler motor kurye, kuryelik ve taşımacılık alanında sadece bugünün şartlarını takip etmez. Kendini sürekli geliştirerek ileride taşımacılığın nasıl olacağı, taşımaların nasıl daha hızlı ve sağlıklı olabileceği üzerine de kafa yorar. Bunu yapmaktaki amacımız ise müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, işlerinde çözüm ortağı olmaktır. Bizim işimiz, hızlı ve güvenli taşımacılık yapmaktadır ve bunu yaparken gelişimlere, yeniliklere de ayak uydurmaktır. Bulunduğumuz sektörün temel prensibi ve kuruluş amacı hızlı taşımacılıktır. Bunun için çaba gösteriyoruz ve bunun yanında taşıdığımız paketlerin sağlığına da büyük önem veriyoruz. Çünkü motor kuryelerin normal kargolara alternatif olarak ortaya çıkmasının bir nedeni de paketlerin zarar görmesinin önüne geçmektir. Zaten zarar gören paket, müşterilerimizin itibarını, işlerini, çalışmalarını zayıflatır veya bitirir. Bizler bu hassasiyetle işimizi yapmaya çalışıyor, müşterilerimize en üstün hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz.

Şirinevler Motorlu Kurye Adres Karmaşasına Kesin Çözümdür

Büyükşehirlerin tek problemi trafik yoğunluğu değildir. Şehrin karmaşası ve adres teyitlerinin problemli olması da bir sorundur. Bu yüzden bir adresten başka bir adrese ulaşmak çoğu zaman çok fazla zaman kaybına neden olur. Oysa insanların zaman kaybına tahammülü yoktur. Şirinevler motorlu kurye olarak taşımacılık alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede teslimatlarımızı adres karmaşası olmadan, en hızlı biçimde gerçekleştiriyoruz.