Her alanda olduğu gibi teslimat ihtiyaçları da modern dünyamızın önem kazanan kavramlarından birisi oluyor. Bu durum, özellikle finans işlemlerinin yoğun akışa sahip olduğu bölgelerde daha çok öne çıkmaktadır. Sokak kenarlarında kurulmuş küçük işletmelerden büyük firmalara kadar piyasa şartlarında sıkı bir yarışa giren her organizasyon paket teslimatı hizmetinden yararlanmaktadır. Bu ihtiyaçları belli döneme kadar karşılayan geleneksel kurye hizmetlerinin sağladığı servis olanakları, artık yerini daha hızlı, emniyetli ve saniyelerin önem kazandığı işlemleri yerine getirecek kabiliyete ulaşmıştır. İstanbul trafiğini hiç dert etmenize gerek bıraktırmayan Şirinevler kurye firması olarak, tüm teslimat ihtiyaçlarınızı dilediğinizden daha erken bir sürede yerine getirmekteyiz.

Acil Taşıma Hizmetinde Anlık Çözümler

Şirinevler gibi nüfusun ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir şehirde acil teslimat ihtiyaçlarını anlık olarak çözüme kavuşturma ilkesini misyon edinmiş olan Şirinevler moto kurye servisimiz, ilaç gibi insan sağlığını acil ilgilendiren paketlerden, hızlı taşıma gerektiren önemli belgelere kadar tüm gereksinimleri dakik önemle karşılamaktadır. İstanbul trafiğinin yoğunluğu, ivedilik gerektiren ulaşım gereğini sık sık sekteye uğratmaktadır. Firma olarak bu sorunu büyük ölçüde çözüme kavuşturma gayretiyle motorlu kurye ekiplerini organize ettik. Trafik içinde orta düzey vasıtalara kıyasla daha hızlı ve çevik sürüş kabiliyetine sahip olan motorlu ekipler, bu vasıtalara oranla yüzde seksenlik bir ulaşım başarısına sahiptir. Motorlu kurye hizmetimizi tercih ederek acil teslimatınızı zamanında giderebileceğiniz gibi, zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Paket Gizliliğinde Emniyet Garantisi

Geleneksel kargo hizmetlerinde sık rastlanılan veya insanların güven eksikliği taşıdığı konulardan birisi de gizliliğe karşı önem olmaktadır. Çoğu birey, teslimat hizmeti aldığı kargo taşımacılığında paketin eksiksiz gönderimi veya içeriğine bakılıp bakılmadığı hakkında şüpheye hissetmektedir. Şirinevler motorlu kurye tüm taşımacılık hizmetini yüzde yüz gizlilik garantisi altında ifa etmektedir. Özellikle finansal evraklar ve kamusal belgeler gibi paketlerde önem taşıyan bu teslimat ihtiyaçlarınızı firmamızdan hizmet alarak güvenle karşılayabilirsiniz. Haftanın her günü olmak üzere günün her saati acil ihtiyaç siparişi verebileceğiniz gibi; VIP kurye, kiralık kurye, kiralık taksi gibi diğer hizmet talepleriniz hızlı ve güvenle yerine getirilmiş olacaktır.