Kargoculuk sektörü oldukça eski zamanlardan beri süre gelen bir hizmet sektörüdür. İnsanların bir adresten diğerine herhangi bir ürün göndermek gibi durumlarda kendilerinin vakit ve efor sarf etmemeleri adına yardımcı firmalar ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan bu yeni hizmet anlayışı sayesinde insanlar hem zamandan tasarruf etme imkanı bulmuş hem de daha uzak yerlere gönderilerini iletebilme imkanına kavuşmuşlardır. Günümüzde gönderilen herhangi bir kargo yurtdışında herhangi bir ülkeye dahi gönderilebilmektedir. Kargoculuk sektörünün tarihi oldukça eskiye dayanması sebebi ile bu sektöre kazandırılan pek çok yenilikten bahsetmek mümkündür. Günümüzde kargoculuk sektörünün devrim niteliğindeki yeniliği ise şüphesiz motorlu kargo ekipleri ile kargoların dağıtılması yeniliğidir. Şirinevler moto kurye firmamız İstanbul, Şirinevler ilçesi içerisinde hizmet vermekte olup bu sektörde bu yeniliği getiren başlıca firmalar arasındadır.

Şirinevler Motor Kurye Sayesinde Trafiği Hiçbir Şekilde Dert Etmeyin

Oldukça kapsamlı olan hizmet sektöründe kargoculuk alanında hizmet vermekte olan Şirinevler motor kurye firmamız kargoculuk sektöründe devrim niteliğinde bir yeniliğe imza atarak kargoların motorlar ile taşınması ve teslim edilmesi sürecini sektöre kazandırmıştır. Kargoculuk sektöründe en önemli faktörlerin başında teslimatı yapılacak olan kargonun hızlı bir şekilde teslimat istenilen adrese ulaştırılması durumu gelmektedir. Ancak İstanbul, şirinevler bölgesinde günün hemen hemen her saati oldukça yoğun bir trafik probleminin mevcut olması sebebi ile kargolar çoğunlukla istenilen zamanda teslim edilememektedir. Eski kargoculuk anlayışının en büyük problemi, otomobiller ile kargo dağıtımının gerçekleştirilmiş olması idi. Otomobiller trafikten kaçmak için gerekli manevra kabiliyetine sahip değildir. Ancak firmamız tarafından sahip olunan ve kargo teslimat işlemlerinde kullanılan motorlarımız sayesinde günün hiçbir saati trafik problemine takılmadan oldukça hızlı bir şekilde kargoların teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir.

Şirinevler Kurye İle En Ekonomik Hizmete Kavuşun

Şirinevler kurye firmamız müşterilerimizin gönderilerini en hızlı zamanda teslim etmeyi hedeflerken bu işlem için müşterilerimizden de alınabilecek en ekonomik ücretleri talep etmeyi hedeflemektedir. Böylelikle firmamız için birincil misyon olan müşteri memnuniyetinin sürekli olarak sağlanabilmesi hedeflenmekte ve çoğu zaman bu hedef başarıya ulaşabilmektedir.