İstanbul’un en hareketli semtlerinden birisi olan Şirinevler’de oldukça hareketli bir ticaret bulunmaktadır. Birçok firmanın, işletmenin faaliyette bulunduğu Şirinevler’de bu sebepten dolayı son derece büyük bir trafik yoğunluğu da yaşanmaktadır. Gün içerisinde firmaların acil olan evraklarını gönderebilmesi önünde büyük bir engel olan trafik sorununu aşabilmek için Şirinevler kurye olarak alternatif çözümler sunabilmekteyiz. Bulunduğumuz lokasyonda çok uzun zamandır hizmet ettiğimizden dolayı bütün alternatif güzergâhlara hâkim olan motorize ekibimizle istediğiniz her türlü evrak ve dosyayı belirtilen adreslere sorunsuz bir şekilde teslim edebilen bir firmayız.

Şirinevler Motor Kurye Hızlı Teslimat Tipleri

Bizimle irtibata geçen bütün müşterilerimize sunmuş olduğumuz farklı portföylerde hizmetler bulunmaktadır. Şirinevler moto kurye uygulamaları arasında yer alan standart kurye ile 3 saatte teslimat yapılabilirken daha hızlı ve acil çözüm arayanlar için Express kurye çözümümüz bulunmaktadır. Böylece maksimum 60 dakika veya 90 dakika içerisinde evraklarınız İstediğiniz yere gönderilebilmektedir. Eğer son derece önemli ve acil bir evrak gönderimine ihtiyacınız varsa VIP moto kurye uygulamanızı öneririz. Zira bu sayede yarım saate kadar düşebilecek olan hızlarda evrak gönderimi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca daha büyük ebattaki evrakların gönderiminde arabalı moto kurye gibi farklı bir opsiyonumuz da firmamızın bünyesinde talep eden tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Bununla yetinmeyen firmamız gidiş dönüş moto kurye hizmetini özellikle internet üstünden satış yapmakta olan firmalara sunmaktadır. Böylece her türlü ticari kurum için son derece kaliteli ve sorunsuz olan gönderi hizmetleri firmamızın hizmet portföyünde yerini almış durumdadır.

Şirinevler Motorlu Kurye Abonelik Sistemi

Firmamız ticari kurumlar için çok farklı alternatif uygulamalar geliştirmektedir. En hızlı teslimatların sağlanabilmesi için devreye girmekte olan farklı hizmet profillerine ek olarak abonelik sistemi de hizmet konseptimiz arasında yerini almış durumdadır. Şirinevler motorlu kurye olarak sürekli evrak gönderiminde bulunan firmalara ekstra indirimler tanımlanabilmektedir. Ayrıca evrak ve dosyaların paket ve etiketleme gibi farklı ekstra uygulamaları da firmamızın kaliteli hizmetleri arasında yerini almış durumdadır. Böylece son derece ekonomik fiyatlara istediğiniz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.